Yılların vermiş olduğu tecrübe ile ilk olarak Akdeniz bölgesinde 2010 yılında hizmet vermeye başlayan Antik Organizasyon 8 Yıllık tecrübesi ile Adana Düğün Organizasyonu, Adana Nişan Organizasyonu, Adana Kına Organizasyonu, Adana Sünnet Organizasyonu, Adana Açılış Organizasyonu, Adana Mezuniyet Organizasyonu, Adana Doğum Günü Organizasyonu, Adana Palyaço Kiralama Servisi, Adana Piknik ve Motivasyon Organizasyonu, Adana Baby Shower Hizmeti, Adana Host & Hostes Kiralama, Adana Davetiye Servisi, Adana Evlilik Teklifi Organizasyonu, Adana Kokteyl, Adana Konser, Ses, Sahne, Işık ve Görüntü Sistemleri Kiralama, Adana Sanatçı Temini vb. organizasyonlar ile Akdeniz ve Ege bölgesinde hizmet vermeye devam ediyor.

Düğün hazırlıklarında ve düğün sürecinin her anında yanınızda olan Antik Organizasyon, İzmir ve Adana’da Düğün Organizasyonlarınızda; Adana Gelin-Damat Masası, Adana Masa ve Sandalye Kiralama, Adana Şamdan Kiralama, Adana Alan Süsleme, Adana Orkestra ve Müzik Grupları, Adana Gelin Yolu, Adana Havai Fişek, Adana Özel Araç Kiralama, Adana Araç Süsleme, Adana Çiçek Hizmeti, Adana Host&Hostes Kiralama, Adana Pasta Servisi, Adana Catring Servisi, Adana Fotoğraf ve Kamera Servisi, Adana Davetiye Servisi, Adana Mekan Ayarlama, Adana Ses Sahne ve Görüntü Servisi gibi pek çok konuda size yol gösteriyor.

Düğün Organizasyonu ile ilgili merak ettiklerinizi ise; Düğün Hazırlıkları Nelerdir ve Nelere Dikkat Edilmeli? başlıklı yazımızda uzun uzadıya anlattık göz atmanızı tavsiye ederiz.