İlk olarak Akdeniz bölgesinde 2010 yılında hizmet vermeye başlayan Antik Organizasyon 8 Yıllık tecrübesi ile artık İzmir’de de hizmet vermeye başladı.İzmir Düğün Organizasyonu, İzmir Nişan Organizasyonu, İzmir Kına Organizasyonu, İzmir Sünnet Organizasyonu, İzmir Açılış Organizasyonu, İzmir Mezuniyet Organizasyonu, İzmir Doğum Günü Organizasyonu, İzmir Palyaço Kiralama Servisi, İzmir Piknik ve Motivasyon Organizasyonu, İzmir Baby Shower Hizmeti, İzmirHost & Hostes Kiralama, İzmir Davetiye Servisi, İzmir Evlilik Teklifi Organizasyonu, İzmir Kokteyl, İzmirKonser, Ses, Sahne, Işık ve Görüntü Sistemleri Kiralama, İzmir Sanatçı Temini vb. organizasyonlar ile Akdeniz ve Ege bölgesinde hizmet vermeye devam ediyor.

Düğün hazırlıklarında ve düğün sürecinin her anında yanınızda olan Antik Organizasyon, İzmir ve Adana’da Düğün Organizasyonlarınızda; İzmir Gelin-Damat Masası, İzmir Masa ve Sandalye Kiralama, İzmir Şamdan Kiralama, İzmir Alan Süsleme, İzmir Orkestra ve Müzik Grupları, İzmir Gelin Yolu, İzmir Havai Fişek, İzmir Özel Araç Kiralama, İzmir Araç Süsleme, İzmir Çiçek Hizmeti, İzmirHost&Hostes Kiralama, İzmir Pasta Servisi, İzmir Catring Servisi, İzmirFotoğraf ve Kamera Servisi, İzmirDavetiye Servisi, İzmirMekan Ayarlama, İzmirSes Sahne ve Görüntü Servisi gibi pek çok konuda size yol gösteriyor.

Düğün Organizasyonu ile ilgili merak ettiklerinizi ise; Düğün Hazırlıkları Nelerdir ve Nelere Dikkat Edilmeli? başlıklı yazımızda uzun uzadıya anlattık göz atmanızı tavsiye ederiz.